Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Cohomological Invariants Of Genus Three Hyperelliptic Curves
KTH, Skolan för teknikvetenskap (SCI), Matematik (Inst.).
2018 (engelsk)Inngår i: Documenta Mathematica, ISSN 1431-0635, E-ISSN 1431-0643, Vol. 23, s. 969-996Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

We compute the cohomological invariants with coefficients in Z/pZ of the stack H-3 of hyperelliptic curves of genus 3 over an algebraically closed field.

sted, utgiver, år, opplag, sider
FIZ Karlsruhe - Leibniz-Institut für Informationsinfrastruktur , 2018. Vol. 23, s. 969-996
Emneord [en]
Cohomological invariants, hyperelliptic curve, moduli stack, equivariant Chow rings
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-252940ISI: 000468272500031Scopus ID: 2-s2.0-85068149525OAI: oai:DiVA.org:kth-252940DiVA, id: diva2:1323372
Merknad

QC 20190612

Tilgjengelig fra: 2019-06-12 Laget: 2019-06-12 Sist oppdatert: 2019-10-04bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Scopus

Personposter BETA

Pirisi, Roberto

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Pirisi, Roberto
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Documenta Mathematica

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 6 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf