Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Stochastic optimal control of McKean–Vlasov equations with anticipating law
2019 (engelsk)Inngår i: Afrika Matematika, ISSN 1012-9405, E-ISSN 2190-7668, Vol. 30, nr 5-6, s. 879-901Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2019. Vol. 30, nr 5-6, s. 879-901
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-313651DOI: 10.1007/s13370-019-00689-wISI: 000481806000015Scopus ID: 2-s2.0-85065215227OAI: oai:DiVA.org:kth-313651DiVA, id: diva2:1666674
Forskningsfinansiär
Linnaeus University
Merknad

QC 20220620

Tilgjengelig fra: 2022-06-09 Laget: 2022-06-09 Sist oppdatert: 2024-03-18bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Person

Agram, Nacira

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Agram, Nacira
I samme tidsskrift
Afrika Matematika

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 12 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf