Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
New approach to optimal control of stochastic Volterra integral equations
Department of Mathematics, University of Oslo, Oslo, Norway;University Mohamed Khider of Biskra, Biskra, Algeria.ORCID-id: 0000-0003-1662-0215
Department of Mathematics, University of Oslo, Oslo, Norway.
University Mohamed Khider of Biskra, Biskra, Algeria.
2018 (engelsk)Inngår i: Stochastics: An International Journal of Probablitiy and Stochastic Processes, ISSN 1744-2508, E-ISSN 1744-2516, Vol. 91, nr 6, s. 873-894Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2018. Vol. 91, nr 6, s. 873-894
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-313652DOI: 10.1080/17442508.2018.1557186ISI: 000482260400005Scopus ID: 2-s2.0-85058714810OAI: oai:DiVA.org:kth-313652DiVA, id: diva2:1666675
Forskningsfinansiär
The Research Council of Norway
Merknad

QC 20220620

Tilgjengelig fra: 2022-06-09 Laget: 2022-06-09 Sist oppdatert: 2024-03-18bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Person

Agram, Nacira

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Agram, Nacira
I samme tidsskrift
Stochastics: An International Journal of Probablitiy and Stochastic Processes

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 30 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf