Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Infinite horizon optimal control of forward–backward stochastic differential equations with delay
2014 (engelsk)Inngår i: Journal of Computational and Applied Mathematics, ISSN 0377-0427, E-ISSN 1879-1778, Vol. 259, s. 336-349Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2014. Vol. 259, s. 336-349
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-313661DOI: 10.1016/j.cam.2013.04.048ISI: 000329376700003Scopus ID: 2-s2.0-84889098063OAI: oai:DiVA.org:kth-313661DiVA, id: diva2:1666691
Merknad

QC 20220620

Tilgjengelig fra: 2022-06-09 Laget: 2022-06-09 Sist oppdatert: 2024-03-18bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Person

Agram, Nacira

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Agram, Nacira
I samme tidsskrift
Journal of Computational and Applied Mathematics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 13 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf