Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
A Maximum Principle for Infinite Horizon Delay Equations
2013 (engelsk)Inngår i: SIAM Journal on Mathematical Analysis, ISSN 0036-1410, E-ISSN 1095-7154, Vol. 45, nr 4, s. 2499-2522Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2013. Vol. 45, nr 4, s. 2499-2522
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-313662DOI: 10.1137/120882809ISI: 000323891500018Scopus ID: 2-s2.0-84888863495OAI: oai:DiVA.org:kth-313662DiVA, id: diva2:1666693
Merknad

QC 20220620

Tilgjengelig fra: 2022-06-09 Laget: 2022-06-09 Sist oppdatert: 2024-03-18bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Person

Agram, N.

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Agram, N.
I samme tidsskrift
SIAM Journal on Mathematical Analysis

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 17 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf