Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Non-intersecting, simple, symmetric random walks and the extended Hahn kernel
KTH, Skolan för teknikvetenskap (SCI), Matematik (Inst.), Matematik (Avd.).ORCID-id: 0000-0003-2943-7006
2005 (engelsk)Inngår i: Annales de l'Institut Fourier, ISSN 0373-0956, E-ISSN 1777-5310, Vol. 55, nr 6, s. 2129-2145Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2005. Vol. 55, nr 6, s. 2129-2145
Emneord [en]
non-intersecting paths, Dyson's Brownian motion, planar partitions, tilings, Hahn polynomials, determinantal process, matrices, paths
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-15262ISI: 000234063100017Scopus ID: 2-s2.0-33845739038OAI: oai:DiVA.org:kth-15262DiVA, id: diva2:333303
Merknad
QC 20100525Tilgjengelig fra: 2010-08-05 Laget: 2010-08-05 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Scopus

Personposter BETA

Johansson, Kurt

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Johansson, Kurt
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Annales de l'Institut Fourier

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 29 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf