Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Hyperplane arrangements and box splines
KTH, Skolan för teknikvetenskap (SCI), Matematik (Inst.), Matematik (Avd.).ORCID-id: 0000-0002-7497-2764
2008 (engelsk)Inngår i: The Michigan mathematical journal, ISSN 0026-2285, E-ISSN 1945-2365, Vol. 57, s. 201-225Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2008. Vol. 57, s. 201-225
Emneord [en]
commuting linear-operators, cohen-macaulay rings, joint kernel, dimension, approximation, polynomials, spaces
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-17763ISI: 000258470000014Scopus ID: 2-s2.0-50949131169OAI: oai:DiVA.org:kth-17763DiVA, id: diva2:335808
Merknad
QC 20100525Tilgjengelig fra: 2010-08-05 Laget: 2010-08-05 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Scopus

Personposter BETA

Björner, Anders.

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Björner, Anders.
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
The Michigan mathematical journal

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 23 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf