Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Asymptotic form of zero energy wave functions in supersymmetric matrix models
KTH, Tidigare Institutioner                               , Matematik.
2000 (engelsk)Inngår i: Fortschritte der Physik, ISSN 0015-8208, E-ISSN 1521-3978, Vol. 48, nr 1-3, s. 129-131Konferansepaper, Publicerat paper (Fagfellevurdert)
sted, utgiver, år, opplag, sider
2000. Vol. 48, nr 1-3, s. 129-131
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-19485ISI: 000084762900024OAI: oai:DiVA.org:kth-19485DiVA, id: diva2:338177
Merknad
QC 20100525Tilgjengelig fra: 2010-08-10 Laget: 2010-08-10 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Hoppe, Jens
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Fortschritte der Physik

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 25 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf