Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
An off-diagonal estimate of Bergman kernels
2000 (engelsk)Inngår i: Journal des Mathématiques Pures et Appliquées, ISSN 0021-7824, E-ISSN 1776-3371, Vol. 79, nr 2, s. 163-172Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

For weights on the unit disk that are logarithmically subharmonic and reproducing for the origin, an estimate from above and below is obtained for the Bergman kernel associated with the weight. In particular, that kernel is zero free, and bounded from above by twice the unweighted Bergman kernel.

sted, utgiver, år, opplag, sider
2000. Vol. 79, nr 2, s. 163-172
Emneord [en]
theorem
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-19625ISI: 000085894800003OAI: oai:DiVA.org:kth-19625DiVA, id: diva2:338317
Merknad
QC 20100525Tilgjengelig fra: 2010-08-10 Laget: 2010-08-10 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Hedenmalm, Håkan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Hedenmalm, Håkan
I samme tidsskrift
Journal des Mathématiques Pures et Appliquées

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 23 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf