Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the distribution of the length of the second row of a young diagram under Plancherel measure
KTH, Tidigare Institutioner                               , Matematik.ORCID-id: 0000-0003-2943-7006
2000 (engelsk)Inngår i: Geometric and Functional Analysis, ISSN 1016-443X, E-ISSN 1420-8970, Vol. 10, nr 4, s. 702-731Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2000. Vol. 10, nr 4, s. 702-731
Emneord [en]
longest increasing subsequence, exponential weights, asymptotics, equation, polynomials, respect
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:kth:diva-20189ISI: 000165645900002OAI: oai:DiVA.org:kth-20189DiVA, id: diva2:338882
Merknad
QC 20100525Tilgjengelig fra: 2010-08-10 Laget: 2010-08-10 Sist oppdatert: 2017-12-12bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Johansson, Kurt

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Johansson, Kurt
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Geometric and Functional Analysis

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 182 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf